Závod s nejhezčími vyhlídkami na Lipenskou přehradu – Vyhlídkový Běh Kolem Černé 2019 – se blíží

Běžecké závody
Vyhlídkový Běh Kolem Černé

Každou první sobotu v říjnu se již stalo tradicí, že se v Černé v Pošumaví na břehu Lipna koná běžecký závod jako výzva pro každého, kdo má rád hezké výhledy. To obnáší vyběhnout a seběhnout několik kopců. Start a místo závodu je přímo u kostela v Černé v Pošumaví.

Vítěz hlavního závodu se může těšit na poukaz pro 2 osoby se snídaní od Hotelu Racek z Černé v Pošumaví.

Všichni účastníci (i fanoušci a diváci) Vyhlídkového Běhu se mohou ubytovat v Hotelu Racek za zvýhodněních podmínek, stačí při rezervaci říct, že se ubytováváte k vůli Vyhlídkovému Běhu Kolem Černé a požádat o slevu, a tím dostanete 10% slevu, nebo se můžete ubytovat v hotelové ubytovně za 300,- os/noc s možností dokoupit si snídani za 110,- os.

I letos máme připravené dětské tratě kolem fotbalového hřiště pro ty nejmenší (od 1 roka) až po dospělé (1 km kolem hřiště pro neběžce, divák a pořadatele).

Pro děti jsou připraveny i zábavy – výtvarné dílničky, v případě, pokud běžíte závod, tak vám děti pohlídáme.

Starší děti mohou letos běžet trať, která měří něco kolem 5 km – a vede přes 3 vyhlídky, můžou si sebou vzít na trať i své rodiče, strýčky apod. Dětské závody nevyhlašujeme, na všechny děti, čekají odměny přímo hned v cíli. Výsledky pak budou k mání u nás na webu.

Dospělí si můžou vybrat mj. hlavně ze 2 tratí a to 18,6 km a pak je tu trať poloviční a to je 9,3 km. Na těchto tratích jsou k dispozici 1-2 občerstvovačky. Na každého v cíli čeká diplom a občerstvení.

Příhlášky jsou zatím otevřené na https://www.sportt.cz Trať je značená jak barvou na silnici (kterou věnuje „Stavebniny Štěrba“ z Černé v Pošumaví), tak virtuálně a v terénu páskou.

Každoročně jsou krásné vyhlídky na podzimní Šumavu, tak věřím, že i letos se to všechno povede, a my se sejdeme v hojném počtu jak na startu, tak v cíli.

Parádní letáky pro letošní akci připravila tiskárna Černý z Černé v Pošumaví a mnozí je mohli dostat na rozlučkové párty na pláži WINDY POINT, při ukončení sezóny.

Závod naštěstí podporuje i obec Černá v Pošumaví spolu s mnohými jejími občany. Již tradičním ambasadorem akce je Jan Řehula – bronzový olympijský triatlonista ze Sidney.

Přijedou nás podpořit i mezinárodní atletický rozhodčí. A pomáhají nám i další místní lidi i firmy. Mj. i sbor dobrovolných hasičů, speciálně hasičky z Černé 🙂

Zazávodíte si i s nejlepšími běžci z České republiky. Pro lidi z Černé v Pošumaví, pak máme i speciální kategorii z fin. ohodnocením.

Máme také kategorii NABOSO.

Sledujte stránky závodu: https://dagmarkodytkova/vyhlidkovy-beh-kolem-cerne

https://www.facebook.com/behkolemcerne/?ref=bookmarks
Dagmar Kodýtková
Dagmar Kodýtková je mentální koučka (trenérka) a fanynka lidí, kteří se rozhodli jít do akce. EFEKTIVNÍ RELAXACE je její hlavní téma i styl. Prožitek, to je oč tu běží. Pomáhá lidem přestat snít a začít konat (odpočívat), díky tomu se pak mohou lépe soustředit, vytrvat ve svém "konání" a opravdově si to užít. Je zakladatelkou projektů: "RELAXUJEME EFEKTIVNĚ" a "Mít bezva život", autorkou tréninků "Chvilka pro sebe", "Uvolni své tělo", "Uvolni svou mysl" a TRÉNINK KONCENTRACE, "Mentální masáže" a dalších. Také je autorkou příručky JAK USNOUT DO 5 MINUT. A autorkou budoucího bestselleru "Můžeš MÍT BEZVA ŽIVOT". Je mj. organizátorkou Vyhlídkového běhu kolem Černé, a spoluorganizátorkou dalších sportovních událostí. Sama aktivně - vytrvale běhá. A trénuje věci, na které "fakt nemá talent", jako je hra na kytaru, nebo zpěv. Mnoholetá práce ve stresujícím prostředí automobilového průmyslu (po většinou v Managementu řízení jakosti) ji naučila: uvolnit se, soustředit se (i v kanceláři plné lidí), jednat s nespokojenými klienty, ovlivnit motivaci lidí napříč celou firmou (od výrobních pracovníků až po nejvyšší manažery a majitelé firem) a další psychologické "vychytávky" důležité pro týmovou práci na jednotlivých projektech. Díky jejímu hlasu, se můžete nechat unášet do hloubky svého podvědomí a EFEKTIVNĚ RELAXOVAT.
Komentáře