Dagmar Kodýtková

CHCETE MÍT VÍC PENĚZ A POHODOVÉ VZTAHY?

Domluvte si SCHŮZKU s DAGMAR KODÝTKOVOU a získejte SVOU OSOBNÍ podporu MENTÁLNÍ KOUČKY ÚSPĚŠNÝCH už dnes. 
Problémy v práci? Málo peněz? Bolestivý vztah? Paralyzuje vás strach? Už toho máte dost?

Pryč s tím!

Chyťte svůj život opět pevně do rukou a užívejte si pohodu,

stejně jako mnoho spokojených klientů před Vámi!

Sníte o tom ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, nebo jeho část, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen?

Ukážu vám, že jeho splnění je mnohem snadnější,
než jste si kdy mysleli! 🙂 

Co se změní, když si svůj život prožijete "do předu"?

Jaké to je, zažít situaci dřív než nastane? 

Umožní vám to, situaci zvládnout s větším přehledem.

Chci se s Vámi podělit o to,

jak to už víc jak 35 let dělám já.

 

 • Určitě víte přesně, co musí člověk udělat pro to, aby měl svůj vlastní bezva život? Jak ale přestat odkládat svůj dlouholetý sen a pustit se konečně do akce? Jak uvěřit tomu, že to bude stát za to?
 • Určitě víte i co všechno musíte udělat, abyste to dali? Víte přesně co pro Vás znamená úspěch a spokojenost? A stalo se Vám někdy, že jste to tak nějak odložili nebo vzdali?
 • Udělat si plán je možná hračka, ale jak potom plán dodržet? Jak si zajistit, že budete schopný se svým vysněným směrem posouvat? Jak se vyhnout tomu, že do konce života budete pouze snít o vašem 100% spokojeným životě? 
 • Umíte přizpůsobit svůj "tréninkový" plán úspěchu svému životnímu rytmu? Víte jaké strategie použít, pokud se něco nečekaně změní? A co změnit, když se nic nezmění? Vidíte jak díky tomu všemu získáte to, co chcete? A říkáte si, kde na to všechno brát čas a energii?

Toto všechno jsou možná otázky, které se vám honí v hlavě.
Během naší spolupráce na ně získáte odpověď. 

Zvládnete to i VY!

Ukážu vám přesné postupy a naučím vás, jak vydržet až do "cíle".  

Představte si ten úžasný pocit, kdy konečně žijete svůj život, tak jak chcete. 
 Jste úspěšný a spokojený člověk. 

Vaše myšlenky vám dělají dobře. Vaše příběhy inspirují široké okolí. Vaše vztahy jsou naplňující. Vaše sny konečně spatřily světlo světa, a vy jste na sebe opravdu hrdí. 

K tomu všemu, co jste už v životě dokázali.

Jste svými pány a o svém životě si rozhodujete sami.
Nenecháte si do toho mluvit a tlačit se do věcí, které nechcete. 

A co víc! Znáte strategie, jak se kdykoli přeladit 

"na tu správnou notu". 
a mít ze života 100 % pro sebe a své nejbližší!

Být spokojen v životě

Být spokojen v životě, je jako běh na dlouhou trať.

Nevydáte se na ni bez zkušeného průvodce - trenéra. 

Ve dvou se vždycky líp běží. Proto vás ani já nenechám na vaší cestě bez podpory.

Ukážu vám, jak běžet a jak odpočívat a čemu se raději vyhnout, abyste zdárně dosáhli svého cíle. 

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Dlouhou dobu jsem řešil záležitost, se kterou jsem si nevěděl rady. Jako trenér a kouč jsem na sobě vyzkoušel mnohé techniky, které mi s ní mohly pomoci. I nejednu terapii. Jako terapeut jsem si prošel NLP, hypnózou, vizualizacemi, prací s tělem, dechem a kdo ví co ještě. Mou nevýhodou bylo, že jakmile se kouč/terapeut dostal ke své práci, často jsem poznal, jakou techniku používá. Místo toho, abych se nechal provést celým procesem, jen jsem pozoroval práci terapeuta a nešel do hloubky. U Dagmary bylo vše jiné. Ani jsem si nevšiml, kdy začala pracovat na mém léčení. Celou dobu jsem si myslel, že si jen povídáme. Vše probíhalo s lehkostí, samozřejmostí, přirozeností… A najednou jsem byl rozložený na mikročástice. Cítil jsem, jak Dagmar skládá všechny kousky tam, kde mají být, aby se celá věc už neobjevila. Po terapii jsem se cítil jako znovuzrozený a věděl jsem, že problém je pryč. I teď, když vše píšu vím, že je celá záležitost vyřešená. Dagmar je velice empatická, kreativní a zkušená. Léta praxe jsou na ní znát. Dokázala do procesu léčení zapojit aktuální prostředí i dění kolem. Ničím se nenechala rozhodit nebo svést z cesty. Jemně a citlivě šla k jádru celé záležitosti. Nenechala se zastavit a překonala všechny nástrahy, které jsem ji kladl do cesty. Nikdy jsem nepocítil tlak nebo nepříjemný pocit, že něco musím udělat ač nechci, jako u řady podobných sezení v minulosti. Za krátkou dobu jsme odvalili z mého života balvan, který v něm nějakou dobu byl i přesto, že jsem do něj bušil vším možným. Dagmar doporučuji každému, kdo si přeje své záležitosti opravdu vyřešit, ne si o nich jenom povídat. Děkuji za skvělou spolupráci!
Petr Popekwww.petrpopek.cz
Ahojky má milá Dagmar...Mě si rozhodně pomohla,nejvýrazněji při té první konzultaci. Byla to mega úleva v okamžiku,kdy jsem byla totálně ztracená, nemohla chodit ven, do obchodu, a nemohla jsem ani do lesa pro vodu ze studánky!!!! Takže...tehdy to byl pro mne mega zásadní okamžik a zlom, jak když mi byly sundané tuny zátěže! Celkově je pro mne velkým přínosem...jakousi kotvou, že vím, že mi zavoláš...nebo já tobě...a vím, že mě podpoříš. To já osobně vnímám velmi dobře. I když jsem neukázněná...tak mne vědění, že na tu neukázněnost nejsem sama, velmi psychicky podpoří..a vím, že pomalinku směřuji tam, kam se chci dostat...a že s tvojí kontrolou, motivací a podporou tam jdu...a dojdu. Děkuji
Ivuška P.
Hi Dagmar, looking back, I see you as a mentor during an important part of my life when i learned to deal with people. I am difficult in this matter, yet you managed to influence my attitude positively. In my view, you are very skilled working with people, and I am only happy for you, that your business requires this important intrinsic skill to be successful. Thank you for being, who you are.
Ilja Hermannwww.lxomega.com
Kontakt s Dagmar-kou mi vždy zabrzdil naučený zlozvyk: "Rozebírat, analyzovat vzniklé situace - věnovat pozornost nepotřebným myšlenkám." Naopak: S Dagmar jsme se vždy věnovaly jen těm myšlenkám, které přímo ovlivňovaly moje každodenní žití a byly důležité pro cestu za mými vysněnými cíli, pohodou a klidem.
Iva PosledníProdejce a poradce GW Zelených potravin a Power matrixu, tel. 776 748 847
Dagmar pomahla mi velmi kdyz jsem zila v cz , ukazala mi jak myslet positivne a mit positivni zivot . Ona je velmi dobry clove , rozumi dobre jak cloveku uvnitr tak na srdce , (mela jsem tezky zivot od miminka). Dagmar je prima ukazala me creativ hobbies jako therapia . Naucila me jak muzu vymenit moje zivot . Děkuju moc , mas neco specialniho, muzes pomahat hodne lidi mit radost .
SandrineFrance
Dagmar je inteligentní a odvážná žena se smyslem pro humor, spolehlivá, kamarádská, kreativní, optimistická, pohodová a cílevědomá. Nikdy se nevzdává. Je vždy ochotná pomoci.
Hanukawww.cestyksobe.eu
Vždy si byla věcná, stručná, rychlá a zaměřená na dosažení cíle.
Janawww.animooaqua.cz

Žít svůj život snů nebylo nikdy
jednodušší než dnes!

Už celé generace lidí, žijí své životy a touží po změnách. Ale ještě před pár lety, se nám nesnilo o možnostech, které máme dnes. 

Ten, kdo byl v životě úspěšný, šťastný, spokojený, byl od nepaměti považován za toho, kdo má štěstí. Za toho, komu se "to stalo". Říkávalo se, že se "uměl narodit" - prostě měl štěstí.  

Díky práci, kterou spolu uděláme, dostanete svoje emoce pod kontrolu, ovládnete svoje schopnosti, budete vědět, že bez ohledu na to, co se děje - vy to "dáte". 

Vaše vztahy se změní k lepšímu, získáte úctu a hlavně sebeúctu a zjistíte, kolik možností k řešení dokážete vykouzlit v situace, která ještě před nedávnem vypadalo bezvýchodně.

Budete mít větší důvěru a možná stejně jako v případě mnohých mých klientů, vám tyto vaše osobní změny dopomůžou k větším finančním příjmům.

Záleží na vašem přístupu - a ten si můžete spolu se mnou zvolit efektivně. 

Setkání s Dagmar je pro vás, pokud:

 • Máte svůj sen, cíl, záměr, co chcete v životě dokázat nebo změnit.
 • Možná už máte plán jak toho všeho dosáhnout, ale nevíte, co s ním, jak ho splnit, kde na to vzít čas a energii.
 • Máte splněno a považujete se za úspěšného, ale přes veškerý váš úspěch, vám "něco chybí" ke štěstí. Možná úspěch není přesně to, co jste si představovali.
 • Toužíte posílit své pozitivní stránky a talenty.
 • Milujete akci, máte toho hodně a nevíte, co dřív a co později.
 • Máte silné emoce, které vás omezují ve vašem vlastním podnikání nebo v zaměstnání a chcete svůj osobní pocit a radost podpořit tím, že převezmete kontrolu nad svým štěstím.
 • Chcete změnit zaměstnání nebo podnikání a potřebujete si ujasnit myšlenky a situace pro podporu svého záměru.
 • Chcete se více bavit životem, než o životě. Chcete znát a umět používat přirozené nástroje, které podpoří ten "váš běh na dlouhou trať" a dodají vám sílu vytrvat.

Co se během setkání s Dagmar dozvíte a naučíte:

Jak SI SROVNAT myšlenky

Kdyby bylo srovnání myšlenek tak jednoduché, jako zajít s kamarádem na pivo, nejspíš byste už tento text dávno nečetli. Proč tomu tak není?

Společně zbouráme největší překážky na vaší cestě a dozvíte se techniky a strategie, díky kterým se z vašich myšlenek stanou vaše nejlepší kamarádky.

Jak přeladit svou vlastní náladu.

Občas něco bolí, občas se děje nějaká křivda, nebo máme jen "špatné ráno" nebo "horší den". Někdy prostě naše nálada není úplně taková, jak by se nám líbilo, nebo jak by se nám hodilo.

Krok po kroku zjistíte, jak vše zpracovat a vyladit si náladu, dle vlastní potřeby.

Jak DOSÁHNOUT POŽADOVANÉ změny

Žádné deprese, stresy, strachy, ústupky nebo kompromisy....

Naučím vás, jak překonat situace, které nám život přináší, naužíte se strach nahradit odvahou, stress odpočinkem, a ústupky nebo kompromisy, jasnou naplněnou představou o vlastním životě.

Jak ZMĚNIT OSOBNÍ VZTAHY

Někdy se prostě jen narodíme a už to jede - máma je nějaká, táta nijakej.... paní učitelka nám povídala.... náš partner má takové potřeby a tamtomu se nelíbí tohle a támhleto.... a do toho mnozí z nás mají "vlastní děti" s kterými to taky není snadný. Vztahy v práci, malicherná nedorozumění a pohoda nikde....

Díky pochopení základních komunikačních systémů a systému potřeb, se naše vztahy dost výrazně pozitivním způsobem mění. Zjistíte, že si sice nemůžete někdy vybrat lidi, s kterými se setkáte, ale rozhodně si můžete vybrat svojí reakci a akci s nimi ve vztahu.

Své zkušenosti si prožijete velmi detailně. 
Sami se pak dokážete lépe zařídit.

CENÍK

VIP KOUČINK PRO ÚSPĚŠNÉ (3-4 hod)
7 500
7 200
Osobní setkání (u vás nebo v Plzni)
Zjistíte na co se soustředit, co je pro vás důležité - spolu to dáme.
Přeprogramujeme mozek, dle osobních priorit
Změní se váš osobní přístup
Během setkání vytvoříme akční plán
Společně se postaráme o naplnění vytvořeného plánu
100% garance vrácení peněz
Chci VIP servis
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.
VIP KOUČING PRO ÚSPĚŠNÉ - 5 x (3-4 hod)
36 000 Kč
32 500
5 osobních setkání (u vás nebo v Plzni)
Jednou týdně vám zavolám, abych vás podpořila
Pomůžu vám soustředit se - spolu to dáme.
Přeprogramuješ si mozek, dle svého přání
Změní se váš osobní přístup
Během setkání vytvoříme akční plán
Společně se postaráme o naplnění vytvořeného plánu
100% garance vrácení peněz
Chci 5x VIP servis
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.
VIP KOUČINK PRO ÚSPĚŠNÉ (3-4 hod)
7 500
7 200
Osobní setkání (u vás nebo v Plzni)
Naučíme se soustředit na to důležité - spolu to dáme.
Přeprogramujeme mozek, dle osobních priorit
Změní se osobní přístup
Během setkání vytvoříme akční plán
Společně se postaráme o naplnění vytvořeného plánu
100% garance vrácení peněz
Chci VIP servis
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.
VIP koučink pro úspěšné - 5 x (3-4 hod)
36 000 Kč
32 500
Osobní setkání (skype nebo křeslo)
Uslyšíš to, co budeš chtít slyšet
Přeprogramuješ si svoje programy
Můžeš řešit nebo můžeš jen relaxovat
Tvůj úhel pohledu se změní
100% garance vrácení peněz
Chci MENTÁLNÍ MASÁŽ
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.
VIP KOUČINK PRO ÚSPĚŠNÉ (3-4 hod)
7 500
7 200
Osobní setkání (u vás nebo v Plzni)
Naučíme se soustředit na to důležité - spolu to dáme.
Přeprogramujeme mozek, dle osobních priorit
Změní se osobní přístup
Během setkání vytvoříme akční plán
Společně se postaráme o naplnění vytvořeného plánu
100% garance vrácení peněz
Chci VIP servis
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.
VIP koučink pro úspěšné - 5 x (3-4 hod)
36 000 Kč
32 500
Osobní setkání (skype nebo křeslo)
Uslyšíš to, co budeš chtít slyšet
Přeprogramuješ si svoje programy
Můžeš řešit nebo můžeš jen relaxovat
Tvůj úhel pohledu se změní
100% garance vrácení peněz
Chci VIP servis
Potkáme se, řekneš mi, co ode mne potřebuješ, domluvíme se, co pro tebe můžu udělat, připravím si tvá slova pro tebe, necháš se unášet mým hlasem, dostaneš nahrávku domů, v týdnu ti zavolám - pokud budeš chtít, změníš svůj úhel pohledu, přeprogramuješ svůj "mozkový počítač", naučíš se, jak to zvládnout i bez mé pomoci, můžeš si to užít. 100% garance peněz, pokud po prvním setkání zjistíš, že to není nic pro tebe, nic neplatíš.

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. 🙂 Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátíme peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení e-booku.  

Navíc vám na cestu přidáme ještě tyto skvělé DÁRKY:

60minutový video rozhovor

V roce 2014 jsme byly hosty v Online Academy Clubu Davida Kirše, kde jsme mluvily o postupech pro napsání a vydání knihy a e-booku.

Toto video v hodnotě 990 Kč od nás dostanete
k e-booku navíc jako dárek. 

DÁREK: Prvních 5 dní za vás zaplatíme 500 Kč

E-book oficiálně vychází 8. 5. 2016, a my jsme se rozhodly prvním z vás, kteří jdete do akce, neváháte a rozhodnete se s naším e-bookem vydat na cestu ke své vlastní knize, dát DÁREK.

500 Kč z ceny e-booku zaplatíme za vás!

Do čtvrtka 12. května 23:59 si e-book můžete koupit
jen za 1 470 Kč. 

Není na co čekat.

Teď je váš čas! Cesta k tomu, abyste se stali autorem knihy, je zametená. Stačí vykročit...

Důležité věci se neodkládají na "až někdy". Právě proto vás chceme v rozhodnutí podpořit a na prvních 5 dní jsme pro vás připravily dárek:
500 Kč z ceny e-booku zaplatíme za vás

Za zvýhodněnou cenu 1 470 Kč si e-book tedy můžete koupit ještě:

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co nám dorazí vaše platba. 

KDO JSOU AUTORKY TOHOTO E-BOOKU?

Stanislava Mrázková
Autorka knihy Podnikání z pláže

Expertka na online marketing a prodej
a zapálená tvůrkyně
se s vámi podělí o techniky, jak přestat odkládat váš dlouholetý sen a začít konečně psát, stejně jako o techniky prodeje, které vedly k tomu, že za prvních
5 dnů prodala svou knihu více než
4 500 lidem.  

Alice Kirš
Autorka knihy 17 tváří ženy

Zakladatelka a kreativní ředitelka projektu Ženy ženám vydala bez nakladatele nejen svou knihu, ale také knihu Učebnice sebelásky Lucie Kolaříkové,
ze které se během prvního roku stal bestseller online i na knihkupeckých pultech. Podělí se s vámi o své strategie i postupy při vydání knihy vlastními silami.