Sníte o tom MÍT BEZVA ŽIVOT, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen?

Ukážu vám, že jeho splnění je mnohem snadnější,
než jste si kdy mysleli! 🙂 

Jak Mít bezva život?

Sestavte si Bezva tréninkový plán a pak ho dodržujte, vylepšujte a praktikujte.

Chci se s Vámi podělit o to, jak to dělám já.

 • Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby měl svůj vlastní bezva život? Jak přestat odkládat svůj dlouholetý sen a pustit se konečně do akce? Jak uvěřit tomu, že to bude stát za to?
 • Co všechno musíte udělat, abyste to dali? Co přesně pro Vás znamená MÍT BEZVA ŽIVOT, a na co se zaměřit, abyste ho opravdu měli. Jak potřebujete, aby vypadal Váš harmonogram, váš plán, vaše priority....Je to pro vás španělská vesnice? 
 • A jak potom plán dodržet? Jak si zajistit, že budete schopný se svým vysněným směrem posouvat? Jak se vyhnout tomu, že do konce života budete pouze snít o vašem bezva životě? 
 • Jak přizpůsobit svůj tréninkový plán svému životnímu rytmu? Jaké strategie použít, pokud se můj sen změní? Jak díky tomu všemu získáte to co chcete? A kde na to všechno brát čas a energii?

Toto všechno jsou možná otázky, které se vám honí v hlavě.
A během tréninku na ně získáte odpověď. 

Zvládnete to i VY! Ukážu vám přesné postupy. Pokud budete chtít, tak to spolu dáme. 

Rozhodla jsem se s vámi své bohaté zkušenosti sdílet a připravila jsem pro vás souvislý trénink, který má deset kapitol (každá na 14 dní) – každá má 2 konzultace (1 x za týden) – každá konzultace má úkol (do týdne pošlete úkol – po té ho zkonzultujeme) Kdy body 1-5 jsou psychickou přípravou a 6-10 jsou praktickým provedením.

Projdeme spolu do detailu postupy, díky kterým dosáhnete změny, o kterou usilujete. Půjdeme vašim tempem tak, abyste se nejen přenesly ze svých snů do reality, ale také velmi efektivně zařadili tuto změnu do vašeho života a následně si mohli užít fakt, že máte svůj bezva život. 

 

Představte si ten úžasný pocit, kdy konečně držíte svou knihu
v ruce. Jste autor a spisovatel!

Vaše myšlenky, příběhy, informace, know-how konečně spatřily světlo světa, a vy jste na sebe opravdu hrdí. 

K tomu jste se vyhli korporátnímu molochu zvanému nakladatelství.

Jste svými pány a o vydání své knihy si rozhodujte sami.
Nenecháte si do toho mluvit a tlačit se do věcí, které nechcete. 

A co víc! Znáte strategie, jak knihu díky internetu
dostat k co nejvíce lidem a prodat co nejvíce lidem
a mít z ní 100 % pro sebe!

Napsat, vydat a prodat knihu, to je jako cesta na vrcholky Himalájí. Nevydáte se na ni bez zkušeného průvodce. 

Proto vás ani my nenecháme jít přes tajemná lavinová pole vydávání knihy o samotě.

Ukážeme vám, kudy jít a čemu se raději vyhnout, abyste zdárně dosáhli svého cíle. 

E-book Jak napsat, vydat a prodat knihu jsme daly přečíst prvním čtenářům,
a tady jsou jejich reakce:

"E-book dodává přesně to, co slibuje jeho název, a ještě mnohem víc. Je to velmi čtivě psaný, praktický, jasný, srozumitelný a ucelený návod, jak napsat a vydat svou vlastní knihu. A také je zábavný, a hlavně nesmírně motivující.

Po přečtení první poloviny jsem popadla tužku a papír a během hodiny sestavila myšlenkovou mapu s obsahem knížky, kterou jsem nosila v hlavě víc než rok! Děkuji, Alice a Stáňo. :)"

Bohdana Kabátovákoučka, lektorka a ředitelka Firmy 2.0

“Knihy už v Synergii vydávám přes dvacet let. Po přečtení e-booku od Alice a Stáni jsem se začal těšit, až si konečně napíšu a vydám svou vlastní!

Navíc jsem již delší dobu hledal takto přehledně podaný návod k vydání a prodeji knihy, na který bychom mohli odkazovat začínající autory, kteří se nás často ptají, jak na to."

Robert Gajdošmajitel nakladatelství Synergie

"Už téměř dva roky nosím v hlavě myšlenku na knihu. Často jsem si říkala, jestli mám knihu napsat, ať přijde znamení nebo něco, co mě skutečně nakopne, a já to udělám.

Vesmír takové přání umí krásně vyslyšet... a poslal mi váš e-book. Nyní jsem jej dočetla a nedá se ani vyjádřit mé nadšení. Četla jsem ho jedním dechem. Mám Vás obě ráda, tak jsem si původně říkala: "budu kritická, dám jim skutečnou objektivní zpětnou vazbu". Ale teď po přečtení nemám co vytknout.

Při čtení některých kapitol jsem souhlasně přikyvovala, jindy děkovala, že mi ta informace přišla, někdy jsem našla uklidnění a jindy inspiraci a návod. Vaše zkušenosti jsou skvěle doplněny o názory jiných autorů. Občas jsem měla pocit, že některé části jsou přímo o mně a pro mě. 🙂 V půlce knihy jsem si říkala, že už mám dostatek informací a vše podstatné bylo napsáno. Ale stále přicházely další zajímavosti.

A na co se mohou čtenáři těšit? Uklidnění, že i autoři knih o sobě občas pochybují, stejně i o tématu a své odbornosti. Motivaci a inspiraci pro psaní a vydání knihy. Čtenáři získají daleko víc než jen návod, jak napsat knihu. Získají mnoho rad, zkušeností a praktických návodů, jak knihu napsat, vydat a prodat. A v tom vidím její velkou přidanou hodnotu.

Je skvělé, že jste byly ochotné vše sepsat a o své zkušenosti se podělit. Děkuji Vám za to."

Dagmar Kožinovámanažerka

"SKVĚLÝ! Takto bych jedním slovem popsala e-book Alice a Stáni. Věděla jsem předem, že to bude kvalitní čtení, ale realita předčila moje očekávání. Žádné zbytečné povídání, ale skutečně praktické rady a podrobný návod krok za krokem.

Od tipů, jak překonat tvůrčí krizi, přes praktické informace o tématech jako sazba, ISBN až po ověřené kontakty na tiskárny. A hlavně skutečně užitečné tipy, jak knihu dostat k co nejvíce lidem. Taková úspora času, který teď můžu věnovat psaní.

E-book mě skutečně nakopl do akce. Přestala jsem věci odkládat a začala KONEČNĚ tvořit a plnit si sen. První stránky mé vysněné knihy jsou na světě, korektura zamluvená a termín v kalendáři pro vydání knihy zakroužkovaný. Tento E-book skutečně doporučuji všem, kteří mají sen mít svou vlastní knihu, ale pořád si myslí, že k tomu nemají dostatek informací.

S tímto skvělým pomocníkem to dáte! Moc Alici a Stáně děkuji za možnost být mezi prvními čtenáři tohoto informacemi nadupaného dítka."

Michala Měřínská Make-up artistka a stylistka

Vydat svou knihu nebylo nikdy
jednodušší než dnes!

Knihy se píšou už po tisíciletí a vydávají po staletí. Ale ani 15 let zpátky se autorům knih ještě nesnilo o možnostech, které máme dnes. 

Ten, kdo napsal knihu, byl od nepaměti považován za experta a stejně jako před stovkami let i dnes je kniha symbolem autority

Díky knize se stanete autoritou, o kterou se budou zajímat média, vaši klienti
k vám budou mít mnohem větší důvěru a možná stejně jako v našem případě vám kniha dopomůže k milionovým obratům vašeho podnikání.

I o tyto strategie se s vámi podělíme. 

Tento e-book je pro vás, pokud:

 • Je napsání a vydání vlastní knihy vaším životním snem.
 • Máte už knihu napsanou v šuplíku, ale nevíte, co s ní, protože jste si dosud mysleli, že jinak než přes nakladatelství to nepůjde.
 • Máte knihu napsanou, a dokonce i vydanou, a teď vám stovky kusů leží ve skladu nebo v garáži a prodávají se mnohem méně, než jste si představovali.
 • Toužíte sdílet své životní zkušenosti se světem.
 • Milujete psaní. Píšete blog, příběhy, odborné texty a publikace, ale dodnes vás nenapadlo, že byste z toho mohli udělat svou vlastní knihu.
 • Máte vlastní podnikání a chcete svůj statut experta v oboru a důvěru u svých klientů podpořit tím, že se stanete autorem knihy.
 • Chcete využít knihu jako marketingový nástroj pro podporu svého podnikání.
 • Chcete znát a umět používat strategie, které používáme pro své online kampaně nejen my, ale i světoví autoři bestsellerů, kteří vědí, že kniha dokáže dramaticky zvýšit prodeje.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte:

Jak NAPSAT knihu

Kdyby bylo napsání knihy tak jednoduché, že si jen sednete a začnete psát, nejspíše byste ji už měli. Proč tomu tak tedy není?

Společně zbouráme největší překážky na vaší cestě ke knize a dozvíte se techniky a strategie, díky kterým knihu už konečně napíšete.

Jak připravit knihu pro TISK

Rozložení textu, korektura, sazba, design obálky, ISBN... Uff. Zamotala se vám z toho trošku hlava?

Krok po kroku zjistíte, jak vše připravit a vykomunikovat s tiskárnou hladce a efektivně.

Jak VYDAT knihu bez nakladatelství

Žádné vydavatelství, nakladatelství, smlouvy, ústupky...

Prozradíme vám, jaké byly naše postupy pro vydání a distribuci knih, díky kterým si naše knihy přečetlo už více než 10 tisíc čtenářů.

Jak PRODAT knihu

Štosy knih vám mohou ležet spousty let v garáži, anebo svých knih stejně jako my můžete během několika dnů prodat tisíce kusů.

Díky internetu a chytrému online marketingu se vaše kniha stane bestsellerem v podstatě okamžitě. Naučíme vás postupy, které samy používáme.

Jak díky knize VYDĚLAT peníze

Česko-slovenský trh je příliš malý na to, abyste jen prodejem knihy vydělali hodně peněz.

Naše knihy nám ale přímo dopomohly k milionovým obratům.

Skutečný potenciál knihy se totiž skrývá někde jinde. Kde? O to s s vámi podělíme.

+ reálné zkušenosti z PRAXE

O své zkušenosti z praxe se podělíme nejen my, ale také mnoho dalších autorů úspěšných knih, kteří si své knihy vydali a úspěšně prodávají sami.

Lucie Kolaříková, David Kirš, Mário Roženský, Bea Benková, Táňa Havlíčková, Jan Harnoš, Lilia Khousnoutdinová, Michal Kopecký, Soňa Kalmanová, Pavel Michalik, Magdalena Vokáčová.

Pro doplnění odborných pasáží jsme přizvali i experty, jako je jazyková konzultantka Lucie Koubek, majitel nakladatelství Synergie Robert Gajdoš či expert na online marketing Erik Hoffmann.

Své zkušenosti vám předáme velmi detailně 
v 36 491 slovech... Kolik to bude stát? 

Cena e-booku Jak napsat, vydat a prodat knihu je 1 970 Kč vč. DPH. 

Je to hodně? Nebo málo? Co víme určitě, je, že tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou dostanete. Naučíte se totiž strategie, jak díky internetu knihu dostat k co nejvíce lidem a prodat co nejvíce lidem a mít z ní 100 % pro sebe!
Na rozdíl od vydávání přes nakladatelství, kde autoři běžně dostávají almužnu okolo 8–10 %. 

Navíc se s vámi podělíme o marketingové strategie, ve kterých jsme své knihy využily k tomu, aby nám dopomohly k obratu několika milionů korun. 

Věříme také, že hodnota toho, že si splníte svůj sen a stanete se autorem knihy, je pro vás mnohonásobně větší než 1 970 Kč. 🙂 

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. 🙂 Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátíme peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení e-booku.  

Navíc vám na cestu přidáme ještě tyto skvělé DÁRKY:

60minutový video rozhovor

V roce 2014 jsme byly hosty v Online Academy Clubu Davida Kirše, kde jsme mluvily o postupech pro napsání a vydání knihy a e-booku.

Toto video v hodnotě 990 Kč od nás dostanete
k e-booku navíc jako dárek. 

DÁREK: Prvních 5 dní za vás zaplatíme 500 Kč

E-book oficiálně vychází 8. 5. 2016, a my jsme se rozhodly prvním z vás, kteří jdete do akce, neváháte a rozhodnete se s naším e-bookem vydat na cestu ke své vlastní knize, dát DÁREK.

500 Kč z ceny e-booku zaplatíme za vás!

Do čtvrtka 12. května 23:59 si e-book můžete koupit
jen za 1 470 Kč. 

Není na co čekat.

Teď je váš čas! Cesta k tomu, abyste se stali autorem knihy, je zametená. Stačí vykročit...

Důležité věci se neodkládají na "až někdy". Právě proto vás chceme v rozhodnutí podpořit a na prvních 5 dní jsme pro vás připravily dárek:
500 Kč z ceny e-booku zaplatíme za vás

Za zvýhodněnou cenu 1 470 Kč si e-book tedy můžete koupit ještě:

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co nám dorazí vaše platba. 

KDO JSOU AUTORKY TOHOTO E-BOOKU?

Stanislava Mrázková
Autorka knihy Podnikání z pláže

Expertka na online marketing a prodej
a zapálená tvůrkyně
se s vámi podělí o techniky, jak přestat odkládat váš dlouholetý sen a začít konečně psát, stejně jako o techniky prodeje, které vedly k tomu, že za prvních
5 dnů prodala svou knihu více než
4 500 lidem.  

Alice Kirš
Autorka knihy 17 tváří ženy

Zakladatelka a kreativní ředitelka projektu Ženy ženám vydala bez nakladatele nejen svou knihu, ale také knihu Učebnice sebelásky Lucie Kolaříkové,
ze které se během prvního roku stal bestseller online i na knihkupeckých pultech. Podělí se s vámi o své strategie i postupy při vydání knihy vlastními silami.